Yazar Annie Barrows : Hakkında


Yazar  Annie Barrows Resmi

647

Bu Yazarı Facebook'ta Paylaş Bu Yazarı Twitter'da Paylaş
Bu Yazarı Friendfeed'te Paylaş Bu Yazarı MySpace'te Paylaş
Yazar Adı :   Annie Barrows

Yazarın Kitap Sayısı :  1 [Göster]

Yazar Hakkında :  
Annie Barrows, 1962''de San Diego, California''da doğdu, ancak San Francisco Körfezi Bölgesindeki San Anselmo adındaki küçük bir kasabaya hızla taşındı. Çocukluğunun çoğunu kütüphanede geçirdi. Onlardan ayrılmayacaktı, bu yüzden on iki yaşındayken kitapları rafa kaldırmak için tuttular.

Annie, UC Berkeley''ye devam etti ve Ortaçağ Tarihinde B. A. aldı. 3. yüzyıl azizleri hakkında ortalama bir insandan daha fazla şey biliyor. Yayıncılık mesleğinin çok okuduğu anlamına geldiği izlenimi ile Annie, bir sanat dergisinde bir düzeltici ve daha sonra bir ders kitabı yayıncılık şirketinde editör oldu. 1988''de Chronicle Books, Annie''yi editör asistanı olarak işe aldı; bu platformda ard arda editör yardımcısı, yönetici editör, Editör ve Kıdemli Editör oldu. Bu yörüngesinin bir yerinde, Chronicle''nın ilk New York Times best seller olan Griffin & Sabine''i satın aldı.

1996 yılında Annie, Güzel Sanatlar Yüksek Lisansı''nı Mills College''dan Yaratıcı Yazarlık dalında aldı ve bir bebeği vardı. Bu olaylar, editöryel çalışmaları bırakıp yazıya geçmeye ikna eden olayların birleştiği yer oldu. Dikkatini çocuk kitaplarına çevirmeden önce, falcılıktan operata kadar pek çok kurgu kitapları yazdı. 2006''da, çocuk dizisi Ivy + Bean''in ilk kitabı yayınlandı. Bu başlık, 2007 yılı ALA Önemli Kitap''tan sonra dokuz tane daha izlendi. Ivy + Bean serisi, New York Times''ın en çok satanlar listesinde ve diğer birçok ulusal en çok satanlar listelerinde bazı düzenliliklerle görünüyor. Ivy + Bean kitapları ondört dile tercüme edilmiştir; 2013''te Ivy + Bean: San Francisco Körfezi Bölgesinde Müzikal Başladı. Büyük çocuklar için bir roman olan The Magic Half, BloomsburyUSA tarafından 2008''de yayınlandı. Devamı olan Magic in the Mix, 2014''te çıktı.

Annie, 2008 yılında Dial Press tarafından yayınlanan Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society''nin Mary Ann Shaffer teyzesiyle birlikte çocuk kitabına ek olarak ortak yazardır. New York Times''ın en çok satan kitabı The The Guarnsey Edebiyat ve Patates Soyma Toplumu Derneği Guernsey Edebiyatı ve Patates Soyma Pastası Topluluğu, otuz yedi ülkede ve otuz iki dilde yayınlandı.

Annie, kocası ve iki kızı ile birlikte Kuzey California''da yaşıyor. :: Yazilan Yorumlar
    Sadece Üyeler Yorum Yazabilir

Henüz bir yorum eklenmemistir.Bilinçli Bir Toplum Adina! 2007-2011 KitapOkuyoruz.com
Sitedeki yazilarin tüm haklari ve sorumlulugu yazi sahiplerine aittir.
Yazilarin izin alinmadan kopyalanmasi ve kullanilmasi 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Yasasina göre suçtur
.
kitap ucuz kitap yeni kitaplar en çok satan kitaplar çok satan kitaplar Yemek Tarifleri


Takip Edilenler
Puanlananlar
Röportajlar
Yardim Bekleyen Okullarimiz (!)
Tesekkürler