Yazar Becca Fitzpatrick : Hakkında


Yazar Becca Fitzpatrick Resmi

26196

Bu Yazarı Facebook'ta Paylaş Bu Yazarı Twitter'da Paylaş
Bu Yazarı Friendfeed'te Paylaş Bu Yazarı MySpace'te Paylaş
Yazar Adı :  Becca Fitzpatrick

Yazarın Kitap Sayısı :  5 [Göster]

Yazar Hakkında :  
Becca Fitzpatrick, 3 Şubat 1979’da doğdu. New York Bestseller arasında olan Hush Hush serisinin yazarıdır. Daha yazdığı ilk romanla Amerika’da ve tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip oldu. Türkçe’ye Fısıltı olarak çevrilen roman bir melek ile nefil soyundan gelen bir insanın aşkını anlatıyor. Bu tarzı sevmeyenler hemen okumayı bırakmaya yelteniyordur eminim şu sözcükleri okurken. Ancak şöyle söyleyebilirim ki harika bir roman. Harika bir seri! Özellikle alacakaranlık hayranları bayılacak.

Seri Fısıltı ve ardından Çığlık adlı roman ile devam ediyor.

Brigham Young Üniversitesi Toplum Sağlığı bölümünü okuyan Fitzpatrick, yazarlığa soyunduktan sonra işini bıraktı. Aslında bütün hikâye Philadelphia doğumlu eşi Justin’in 24. doğum günü şerefine ona yaptığı sürprizle başladı. Justin, Becca’yı bir yazma kursuna kayıt ettirmişti. Hikâyenin temellerini de bu sınıfta attı genç ve başarılı yazar.

Serinin kısa filmleri hayranları tarafından çekilmiş. İnternette kısa filmlere ulaşabilirsiniz. Bu kadar kısa filmin olması bana filminin de çok yakında beyaz perdede olacağının sinyalini verdi.

Becca Fitzpatrick yazı yazmıyorken ne yapıyor?

Daha çok koşuyor, ayakkabı mağazaları raflarını dolaşıyor (özellikle topuklu ayakkabılara bayılıyor!), hayatın zevkli ve küçük günahları diye nitelendirdiği dondurmayı yiyor, Veronica Mars serisini seyrediyor, bir kitap ile kendini kaybediyor, ayak tırnaklarını boyuyor, hayal kuruyor.

Yazarın web sayfasında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Şimdiden bir müjde vereyim, serinin üçüncü kitabı yolda! 68 gün sonra piyasaya çıkıyor. Adı, Silence (Sessizlik)!

Ayrıca yazarın web sayfasında blog’una geçiş yaparak sık sık güncellediği yazıları okuyabilirsiniz! :: Yazilan Yorumlar
    Sadece Üyeler Yorum Yazabilir

Henüz bir yorum eklenmemistir.Bilinçli Bir Toplum Adina! 2007-2011 KitapOkuyoruz.com
Sitedeki yazilarin tüm haklari ve sorumlulugu yazi sahiplerine aittir.
Yazilarin izin alinmadan kopyalanmasi ve kullanilmasi 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Yasasina göre suçtur
.
kitap ucuz kitap yeni kitaplar en çok satan kitaplar çok satan kitaplar Yemek Tarifleri


Takip Edilenler
Puanlananlar
Röportajlar
Yardim Bekleyen Okullarimiz (!)
Tesekkürler