Dolmakalem Savaşları

Kitabın Yazarı :  Cengiz ÖZAKINCI

Kitabın Yayınevi :  Otopsi Yayınları

Basım Tarihi :   Mayıs 2003

Gösterim :   1116

Ekleyen :   Kitap OkuyoruzToplam 1 Kişiden / Ortalama 10 Puan

Puan Verin :
Bu Kitabı Facebook'ta Paylaş Bu Kitabı Twitter'da Paylaş Bu Kitabı Friendfeed'te Paylaş Bu Kitabı MySpace'te Paylaş

Dolmakalem Savaşları Açıklama

Diğer / Edebiyatİsteklerine karşı duracak tüm ülkeleri -Amerika dahil- yakıp yıkmaktan çekinmeyecek vahşi bir güçodağı ele geçirdi dünyayı. Ve her ülkede bu uluslarüstü güçodağının vahşi buyruklarını haklı gösterip beminsetmeyi iş edinmiş kalemler türedi. New York Times köşeyazarı John Swinton 1880 lerde "Bizler entelektüel fahişeleriz!" diye haykırıyordu bu yüzden. Mustafa Kemal, "Manevi Mikroplar!" diyordu bunlara. Cengiz Özakıncı, -Amerika ulusu dahil- bütün ulusların "dolma" kalemler aracılığıyla bu uluslarüstü güççodağının isterlerine uygun düşüncelerle donatılmasına dikkat çekiyor bu kitabında. Şoka hazır mısınız? Gizlenen gerçeklerle karşılaşmaya hazır mısınız? Yıllardır "dolma" kalemlerce bilinçaltınıza şırınga edilen uyuşturucu yalanları söküp atacak gücü bulabilecek misiniz kendinizde? "Yazar, ne yazar, ne yazamaz" diye düşündüğünüz oldu mu hiç? Amerikan medyasının gizli tuttuğu "Euro x Dolar Çatışması"nın 3. Dünya Savaşına yol açtığından haberiniz var mı? Bir kaç yıl içinde Türkiye yi Irak a, İstanbul u Bağdat a çevirecek planlar yapıldığını biliyor musunuz? "Dolmakalem Savaşları", medyanın gizlediği canalıcı gerçeklerle yüzleştirecek sizi. Ötesi size kalmış..


Diğer Sitelerde Dolmakalem Savaşları Kitabı :


 :: Yazilan Yorumlar
    Sadece Üyeler Yorum Yazabilir

.... - 21/11/2010 14:35:31
Cengiz Özakıncı, bugün televizyonlarda cirit atan yeni osmanlıcı ve yeni dünya düzencilerin ipliğini yıllar evvel ortaya çıkarmış ve gereken dersi vermiş. Bizim bunlardan haberimiz olmayışı veya hala bu insanlara inanışımız okuma alışkanlıklarımızdan kaynaklanmakta sanırım.

Bir insan nasıl mankurtlaştırılır bunun izleri var üç bölümden oluşan bu kitapta. Sürükleyici ve şaşırtıcı. Aydın dendiğinde benim aklıma ilk gelenlerden Cengiz Özakıncı. ABD-AB ....nin değil, bizim aydınımız.

TEK DEVLET, TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK DİL !
Kitaba verdigi Puan

10Bilinçli Bir Toplum Adina! 2007-2011 KitapOkuyoruz.com
Sitedeki yazilarin tüm haklari ve sorumlulugu yazi sahiplerine aittir.
Yazilarin izin alinmadan kopyalanmasi ve kullanilmasi 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Yasasina göre suçtur
.
kitap ucuz kitap yeni kitaplar en çok satan kitaplar çok satan kitaplar Yemek Tarifleri


Takip Edilenler
Puanlananlar
Röportajlar
Yardim Bekleyen Okullarimiz (!)
Tesekkürler