Kemik Koleksiyoncusu
Kitabın Yazarı :  Jeffery DEAVER

Kitabın Yayınevi :  Epsilon Yayınevi

Basım Tarihi :   Mart 2012

Gösterim :   2967

Ekleyen :   Leyla Toplam 1 Kişiden / Ortalama 7 Puan

Puan Verin :
Bu Kitabı Facebook'ta Paylaş Bu Kitabı Twitter'da Paylaş Bu Kitabı Friendfeed'te Paylaş Bu Kitabı MySpace'te Paylaş

Kemik Koleksiyoncusu Açıklama

Roman / EdebiyatLincoln Rhyme. Ülkenin önde gelen suç-bilimcilerinden, dedektiflerinden, adli tıp uzmanlarından biri olan bu adam, üç yıl önce geçirdiği kaza sonucu kuadripleji hastalığına yakalanmıştır ve boyun aşağısında hissedebildiği, kullanabildiği tek kas sol yüzük parmağıdır. Yatağa mahkum geçirdiği ve artık hakkında "nihai" bir karar alacağı hayatından bıkmıştır... ta ki Batı Yakası'nda işlenen bir suç mahalli raporunu görene kadar.

Suç mahalline dahice yerleştirilmiş ipuçları, bir sonraki kurbanın nerede, ne zaman öldürüleceğini haber vermektedir ve New York polisinin bu zanlıyı yakalamak için tek şansı, aynı dehaya sahip bir dedektifle çalışmaktır. Emekliliğine ara veren Lincoln Rhyme, tecrübesiz ama içgüdüleri kuvvetli bir devriye memuru olan Amelia Sachs'ı görevlendirir ve zamana karşı bir yarış başlar...

Kitapları 35 dile çevrilmiş Jeffrey Deaver'ın "Kemik Koleksiyoncusu", gerilim dolu hikayesi, detaya verdiği önemi, gerçekçi karakterleri ve hızlı temposuyla baştan sona elinizden bırakamayacağınız bir roman olacak.Diğer Sitelerde Kemik Koleksiyoncusu Kitabı :


 :: Yazilan Yorumlar
    Sadece Üyeler Yorum Yazabilir


Barış Erdem : Hakkinda
Barış
Erdem

Kitap Kurdu

1413
.... - 20/11/2012 15:14:09
Kemik kolleksiyoncusu yazarın saatçi'den sonra okuduğum ikinci kitabı.Ne yazıkki Saatçi'den aldığım tadı bu kitabında tam olarak bulamadım.Yine karakterler güçlü, dil anlaşılabilir ama olaylar birbirini çok tekrar ediyor ve sonlarına doğru artık bitse hissi veriyor.Bir de ufacık ipuçlarından bir hayli zorlama çıkarımlarda bulunulmuş.6 puan verebileceğim kitaba sonlarındaki gelişmeler sayesinde 7 puan veriyorum.

Kitaba verdigi Puan

7Bilinçli Bir Toplum Adina! 2007-2011 KitapOkuyoruz.com
Sitedeki yazilarin tüm haklari ve sorumlulugu yazi sahiplerine aittir.
Yazilarin izin alinmadan kopyalanmasi ve kullanilmasi 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Yasasina göre suçtur
.
kitap ucuz kitap yeni kitaplar en çok satan kitaplar çok satan kitaplar Yemek Tarifleri


Takip Edilenler
Puanlananlar
Röportajlar
Yardim Bekleyen Okullarimiz (!)
Tesekkürler