Hafıza Teknikleri
Kitabın Yazarı :  Aykut Açkalmaz  , Berivan Açkalmaz

Kitabın Yayınevi :  Sistem Yayıncılık

Basım Tarihi :   Ekim 2011

Gösterim :   2858

Ekleyen :   Yeliz Toplam 0 Kişiden / Ortalama 0 Puan

Puan Verin :
Bu Kitabı Facebook'ta Paylaş Bu Kitabı Twitter'da Paylaş Bu Kitabı Friendfeed'te Paylaş Bu Kitabı MySpace'te Paylaş

Hafıza Teknikleri Açıklama

Kişisel Gelişim / Genel"Aykut Açkalmaz'ın eğitimleri ve kitabı gençlerimizin, iş adamlarımızın ve tüm halkımızın hayatında çok büyük değişimler yaratacaktır. Ülkemizin, dünyanın ileri demokrasileri ve yenilikçi, güçlü ekonomileri düzeyine gelmesi sürecinde Aykut Açkalmaz'ın eğitimleri ve kitapları önemli bir yer tutacaktır."
-Şenol Patan-

"Türkiye eğitim sisteminin, standardın çok altında olduğu, ailelerin, ek dersler ve dershane kültürüne bulandığı şu dönemde kolay öğrenmenin yollarını, kalıcı öğrenmeyi ve en önemlisi dünya eğitim sistemini Tony Buzan aracılığıyla ülkemize getiren Aykut Açkalmaz, gerekli desteği de arkası aldığı takdirde hiç ummadığınız başarılı bir toplum profili ile karşılaşacaksınız. Bunu daha iyi anlamanın yolu da bu kitap..."
-Gökhan Telkenar-

"Aykut Açkalmaz'ın eğitimleri, dünya standartlarının üstünde, Türk eğitim sistemine ışık tutacak kalitededir. Kendisinin son çalışması da bu eğitimlerin bir özeti niteliğinde olduğu için, büyük-küçük herkesin okuması gereken bir başucu kitabı olmalıdır."
-Mine Kalenderoğlu-

"Bilgileriniz ne zaman kıymetlenir? Sadece hatırladığınızda... Öğrendiklerinizi asla unutmak istemiyorsanız, Aykut Hoca'nın bu kitabıyla hafızanızın gücünü keşfedin. Bildikleriniz hep aklınızda kalacak!"
-Mine Özbek-

"Hafızanın gücünün, yaratıcı düşünce ile muhteşem hale geldiğini bize hatırlatan bir isim; Aykut Açkalmaz... 'Zihinsel televizyon'umuz olan hayal gücümüzün, 'Hafıza Teknikleri' ile yeniden yapılanması konusunda bize yol gösteren bir uzmandan, teorik anlatımların yanı sıra pratik uygulamalarla sunulmuş yeni yüz yılın kitabı... Dâhi olmak ya da olmamak artık sizin seçiminiz; üstelik yaş sınırı olmaksızın. İstediğiniz her şeye sahip olmak için ihtiyacınız olan iki şeyin, yani Hayal Gücü ve Hafıza'nın kullanım kılavuzu da diyebiliriz bu kitap için kısaca... Teşekkürler, Aykut Açkalmaz."
-Melda Tunçel-


Diğer Sitelerde Hafıza Teknikleri Kitabı :


 :: Yazilan Yorumlar
    Sadece Üyeler Yorum Yazabilir

Henüz bir yorum eklenmemistir.Bilinçli Bir Toplum Adina! 2007-2011 KitapOkuyoruz.com
Sitedeki yazilarin tüm haklari ve sorumlulugu yazi sahiplerine aittir.
Yazilarin izin alinmadan kopyalanmasi ve kullanilmasi 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Yasasina göre suçtur
.
kitap ucuz kitap yeni kitaplar en çok satan kitaplar çok satan kitaplar Yemek Tarifleri


Takip Edilenler
Puanlananlar
Röportajlar
Yardim Bekleyen Okullarimiz (!)
Tesekkürler