Aşk Tuzağı
Kitabın Yazarı :  Linda Howard

Kitabın Yayınevi :  Martı Yayınları

Basım Tarihi :   Eylül 2011

Gösterim :   4314

Ekleyen :   Hülya  YılmazToplam 6 Kişiden / Ortalama 7 Puan

Puan Verin :
Bu Kitabı Facebook'ta Paylaş Bu Kitabı Twitter'da Paylaş Bu Kitabı Friendfeed'te Paylaş Bu Kitabı MySpace'te Paylaş

Aşk Tuzağı Açıklama

Roman / Edebiyat
Jaclyn Wilde, ünlü bir organizasyon şirketinin sahibidir. İşini severek yapan Jaclyn, Carrie Edwards’ın düğün organizasyonunu üstlenmesiyle, kendisini amansız bir kâbusun içinde bulur. Carrie sürekli sorun çıkaran kaprisli kişiliğinin yanı sıra, bitmek bilmez isteklerinin yapılmaması durumunda öfke nöbetlerine tutulan tuhaf bir kadındır.
Organizasyonda görev alan kişiler tarafından pek sevilmeyen Carrie, düğünden kısa bir süre önce acımasızca öldürülür. Bu durum, düğünle ilişkisi olan herkesi şüpheli durumuna düşürür.
Katili ortaya çıkarmak için görevlendirilen Dedektif Eric Wilder ile baş şüpheli durumundaki Jaclyn’in yolları cinayetten hemen önce kesişmiş, Carrie’nin ölümünden bir gün önce ikisi arasında oldukça tutkulu saatler yaşanmıştır. Bir yandan Eric ve Jaclyn arasındaki karşı konulmaz ilişki yoğunluğunu arttırırken, diğer yandan soğukkanlı katil tehlikeli bir şekilde yeni hedefine doğru yakınlaşmaktadır. Bu seferki planı bir gelini öldürmek değil, varlığından tamamen habersiz olan düğün organizatörünü, Jaclyn’i ortadan kaldırmaktır.


Diğer Sitelerde Aşk Tuzağı Kitabı :


 :: Yazilan Yorumlar
    Sadece Üyeler Yorum Yazabilir

.... - 28/12/2011 20:04:04
güzeldii

mutlu ol mutlu yaşa !
Kitaba verdigi Puan

7


Hülya kuzu : Hakkinda
Hülya
kuzu

Müdavim!

7886
.... - 27/10/2011 23:03:15
ben çok beğendim. tavsiye ederim.

ne ekersen onu biçersin.
Kitaba verdigi Puan

Henüz Puanlamamistir


Hülya  Yılmaz : Hakkinda
Hülya
Yılmaz

Görevli / Ulvi

18811
.... - 26/10/2011 13:08:23
Aşk Tuzağı-Linda Howard
Aşk Tuzağı harika bir kurgulaması olan bir kitap..Yazarın son yayınlanan kitapları ile aynı kalitede ..Düğün Organizatörü olan Jaclyn Wilde ile Dedektif Eric Wilder''in karşılaşması oldukça çarpıcı olmuştu..
Birbirlerinden ilk gördükleri andan itibaren etkilendiler..Birbirlerini unutamadılar..Sonunda olanlar oldu ve birlikte oldular..İkiside bu ilişkinin tek gecelik mi? Devam edebilecek bir ilişkimi olup olmadığını bilmiyordu ama birbirlerini unutamadılar!!..
Jaclyn müşterisi Carrie Edwards ile zor saatler geçiriyordu..Yeni evlenecek olan bu genç kadın ona kelimenin tam anlamı ile kan kusturyordu.. Herkesin önünde Jaclyn''i tokatladığında ise artık bardak taştı ve yollar ayrıldı...
Ama Jaclyn yine bu zor müşterisinden kurtulamadı şirketinde Carrie ölü olarak bulundu!!!.. Jaclyn bir anda bir numaralı şüpheli haline geldi..Vee onu sorgulayan ise Bir gece önce birlikte olduğu Eric idi..
Eric kelimenin tam anlamı ile mesleği ve aşkı arasında kalır!!!..Jaclyn''ni sorgulamak zorunda kalması bir yana tarafsız olmak zorunda olduğu için ona soğuk kayıtsız davranmak zorunda kalması.....Jaclyn ise incinmişti..Ona inanmasını beklerdi...
Tek kelime ile süper bir Aşk,Macera,Polisiye türü bir roman..Harika bir anlatımı var yazarın..Özellikle Jaclyn''in sinir krizi geçirdiği sahne çok güzel ve komikti..
Tavsiye ederim!!!...

HERKES HAK ETTİĞİNİ YAŞAR
Kitaba verdigi Puan

9

.... - 24/10/2011 09:12:00
Acikcasi Linda Howard kitabi oldugu icin okudum vasat bir kitapti ..O Gecenin Ardindan ,Olumcul Hata gibi kitaplarindan sonra benim icin hayal kirikligi oldu..

Kitaba verdigi Puan

6Bilinçli Bir Toplum Adina! 2007-2011 KitapOkuyoruz.com
Sitedeki yazilarin tüm haklari ve sorumlulugu yazi sahiplerine aittir.
Yazilarin izin alinmadan kopyalanmasi ve kullanilmasi 5846 sayili Fikir ve Sanat Eserleri Yasasina göre suçtur
.
kitap ucuz kitap yeni kitaplar en çok satan kitaplar çok satan kitaplar Yemek Tarifleri


Takip Edilenler
Puanlananlar
Röportajlar
Yardim Bekleyen Okullarimiz (!)
Tesekkürler